Uzman Sertifika, Üniversite Sertifika programlarına online başvuru yapabileceğiniz güvenilir ve tescilli uzaktan eğitim markasıdır.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı bir kuruluş olan Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 2015 67661 numarası ile Uzman Sertifika markası tescil edilmiştir.

Uzman Sertifika ®
Marka Tescil No: 2015 67661

Anlaşmalı Üniversiteler

Uzman Sertifika internet sitesi üzerinden, Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi sertifika programlarına başvuru yapılabilmektedir. Eğitim sonunda sertifikalandırma ilgili üniversiteler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uzman Sertifika, hayat boyu öğrenme politikasını ilke edinmiştir. Hayat boyu öğrenmede, farklı zaman ve farklı yerlerde esnek, çeşitli ve kullanılabilir yaşam boyu sürdürülecek olan öğrenme ilkesi esastır. Birey hangi yaşta olursa olsun, eğitim seviyesi ne olursa olsun hayat boyu öğrenmenin bir parçasıdır.

Sertifika programlarımız Avrupa Kredi Transfer Sistemine (AKTS) uyumludur. Sertifikanız ile birlikte gönderilen transkript belgesinde AKTS bilgisi yer almaktadır.

Uzman Sertifika internet sitesi SSL sertifikalı güvenli ödeme altyapısına sahiptir. Eğitim ödemelerinizi bankamatik kartı, kredi kartı, havale/EFT ve PTT posta çeki ile güvenle yapabilirsiniz.